Süleyman Demirel'in doktoru Aylin Cesur İYİ Parti'den aday

21 Mayıs 2018

Erken seçim kararının ardından partiler de seçim telaşına girdi. Dün Yüksek Seçim Kurulu'na partilerin Milletvekili aday listeleri de teslim edildi. Listeler basına yansırken ilginç isimlerin partilerin listelerine girdiği görüldü.

Bu isimlerden biri de 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in doktoru Aylin Cesur oldu. 20 yıl boyunca Demirel'in yanından ayrılmayan Aylin Cesur İYİ Parti'den aday olan isimler arasında. Cesur Isparta’dan 1 sırada aday gösterildi.


Aylin Cesur Coşkuyla Karşılandı

21 Mayıs 2018

Erken seçim kararının ardından partiler de seçim telaşına girdi. Dün Yüksek Seçim Kurulu'na partilerin Milletvekili aday listeleri de teslim edildi. Listeler basına yansırken ilginç isimlerin partilerin listelerine girdiği görüldü. Bu isimlerden biri de 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in doktoru Aylin Cesur oldu.

20 yıl boyunca Demirel'in yanından ayrılmayan Aylin Cesur İYİ Parti'den aday olan isimler arasında. Cesur Isparta’dan 1 sırada aday gösterildi.Aylin Cesur'u partilileri çoşkulu bir kalabalıkla karşıladı.Aylin Cesur herkesi selamladıktan sonra basın açıklaması yaptı.


İYİ Parti Isparta'da Demirel'in Doktoru Süprizi

20 Mayıs 2018

Merhum Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel'in 20 yıllık doktoru, eski Isparta Milletvekili Mustafa Cesur'un gelini Aylin Cesur'un DP kontenjanından İYİ Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı olacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü.


İşte Isparta'nın Kadın Adayları

20 Mayıs 2018

24 Haziran'da yapılacak olan seçimler için siyasi partiler aday listelerini YSK'ya teslim etti.

Teslim edilen listelerin ardından Isparta'nın kadın aday profilide ortaya çıkmış oldu.

Isparta'da siyasi partilerin listelerinde toplam 5 kadın var. CHP ve Saadet Partisi listelerinde kadın adaylara yer vermezken, İYİ Parti liste başına Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in doktoru Aylin Cesur'u koydu.


Demirel demokrasi ve kalkınma kahramanıdır

18 Mayıs 2018

Türkiye Cumhuriyeti’nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in Cumhurbaşkanı seçilişinin 25. Yıldönümü!.

Bugün aslında; Cumhuriyetimizin 50 senesinde-ömrünü milletine ve Cumhuriyete adayan bir Büyük Demokrasi ve Kalkınma Kahramanı’nın, bu yüce makamdaki yaptıkları ile milleti ve dünya milletleri tarafından tarihe ismini efsane olarak yazdırmasının başlangıç günü!.

Demirel; demokrasi ve kalkınma kahramanıdır ve yaptığı her dönemde, siyasetin de tartışmasız lideri ve duayeni olarak ismini tarihe yazdırmıştır.


Demirel’in doktoru Aylin Cesur siyasete atılıyor: Benim işim derde derman olmak

03 Mayıs 2018

Aylin Cesur, 20 yıl boyunca hemen her sabah günlük gazeteleri, Süleyman Demirel'le birlikte okudu, birlikte yorumladı. Günün en az 16 saatini onunla geçirdi. Çok önemli deneyimler kazandı. Doktoru olarak başladığı görevi, bugün “manevi kızı” olarak sürdürüyor. Cesur, 3 yıl önce Demirel'in vefatını uzunca duygusal bir metinle açıklarken yalnız o değil, ekran başındaki izleyenler de gözyaşı döktü… Aylin Cesur, ülkenin içinde bulunduğu sorunları Meral Akşener'in liderliğindeki İYİ Parti'nin çözeceğine inandığı için bugün milletvekilliği aday adaylığı için başvuracağını söyledi.