Hedefimiz Hür ve Demokrat Türkiye

21 Haziran 2018

Demokrasinin önündeki setler

“Millet İttifakının kurulma amacı, hür demokrasinin önüne çekilen setlerin kaldırılması ihtiyacıdır. İttifaktaki partilerin ortak görüşü hür ve demokratik bir Türkiye’dir ve bunun kalıcı olarak tesisidir. Ortak vaad edilen şey de parlamenter sisteme geçilmesidir.”

Güçlü bir dip dalga geliyor

“Zor bir dönemden geçiyoruz. Ülkenin her yeri kavruluyor. İnsanlar huzur, güvenlik, adalet istiyor. Türkiye’de değişime ihtiyaç var. Herkes sandığa gitmeli. Seçim çaredir. Güçlü bir dip dalga geliyor ve halkımız bu seçimle artık keyfîliğin devamına izin vermeyecek.”


Seçim çalışmaları sürüyor.

20 Haziran 2018

İyi Parti Milletvekili Adayı Aylin Cesur, 24 Haziran seçimleri kapsamında Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Isparta Şubesi ve Isparta Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. 


Fikri hür vicdanı hür nesiller yetiştireceğiz.

20 Haziran 2018

İYİ Parti Milletvekili Adayı Dr. Aylin Cesur, Türkiye’de eğitim sisteminin içler acısı bir durumda olduğunu kaydederek “Mutlu toplum demek, çocuklarının aldıkları eğitim sayesinde geleceğinin kurtulduğunu düşünen, anne ve baba demektir” dedi ve partisinin eğitim politikalarını anlattı.


Artık şehit kanı olmasın

20 Haziran 2018

İYİ Parti Milletvekili Adayı Aylin Cesur, Harp Malulü Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği’ni ziyaret etti. Milletvekili Adayı Cesur, ziyaretinde Türkiye’de artık şehit kanı dökülmemesini temenni etti. Cesur, şöyle konuştu:Aylin Cesur Barla'da hükümete yüklendi.

18 Haziran 2018

İyi parti 1. sıra Milletvekili adayı Aylin Cesur seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. Eğirdir Barla halkıyla buluşan Cesur buradan hükümete yüklenerek; '' Aynı adayları milletimizin önüne pişirip pişirip koyuyorlar, gezdiğimiz yerlerde bize artık bizi bunlardan kurtarın diyorlar. Bizlerde halkımızın bu arzusuna karşılık verip iktidara geleceğiz. dedi


Eski Bakan Kıratlıoğlu Aylin Cesur'u ziyaret etti.

17 Haziran 2018

9’uncu Cumhurbaşkanı merhum Süleyman Demirel’in ölüm yıldönümü nedeniyle düzenlenen anma töreni için Isparta’ya gelen Eski Bakan Esat Kıratlıoğlu, İyi Parti Isparta Milletvekili Adayı Aylin Cesur’u seçim bürosunda ziyaret etti.


Cesur Bombayı Patlattı

16 Haziran 2018

 İYİ Parti Milletvekili aday Aylin Cesur seçim çalışmalarını bugün merkezde ve merkeze bağlı köylerde sürdürdü. Deregümü köyündeki bayram yemeği davetine katılan Cesur öncesinde kendisini evine davet eden bir hastayı ziyaret ettiğini belirterek ‘Isparta’yı sağlıkta daha iyi getirmek için Sağlık Bilimleri Üniversitesi açacağız’ dedi.


İşte Aylin Cesur'un Hayatı

15 Haziran 2018

Aylin Cesur, Eskişehir’de dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini yine Eskişehir’de tamamladı. Bütün okullarını birincilikle bitirdi. Ayrıca, bu yıllarda kompozisyon, şiir, resim, karikatür ve matematik yarışmalarında Türkiye birincilikleri aldı.


Aylin Cesur baro'yu ziyaret etti.

12 Haziran 2018

İYİ Parti'nin 1. sıra Milletvekili Adayı Aylin Cesur, 24 Haziran seçimlerine az bir süre kala seçim çalışmalarını hızlandırdı. Merkezde, ilçelerde ve köylerde çalışmalarını devam ettiren Aylin Cesur, gecesini gündüzüne katarak geziyor. Vatandaşlarla buluşarak destek isteyen Cesur, Isparta'da büyük bir teveccüh ile karşılandıklarını söyledi.


Umudu Gerçeğe dönüştüren bir adamın yetiştirdiği birisi olarak söz veriyorum

12 Haziran 2018

İYİ Parti Milletvekili Adayı Dr. Aylin Cesur, “Herkesin işini, aşını sağlayalım ama bir yandan da Eğirdir’i pırıl pırıl tesislerle donatalım. O güzel Eğirdir’in mavi gölü, her sabah oradan geçenlere umut vermeye devam etsin” dedi.

SARIİDRİS’TE KONUŞTU

İYİ Parti Milletvekili Adayı Aylin Cesur, seçim çalışmalarına Sarıidris’te devam etti. Memleketi Eğirdir’de ilgi ile karşılanan Cesur, Türkiye’deki terör olaylarına dikkat çekti, artan şehit haberlerinden duyduğu rahatsızlığı ifade etti. Cesur, şöyle konuştu:

TÜRKİYE’NİN BİRLİĞİNİN BEKÇİSİYİZ

“İyi Parti kitle partisi oldu. Herkesin partisi oldu. Ve herkesi kucakladı. Bize güç ve kuvvet veren de milletin kendisi oldu. Biz, Türkiye’nin birliğini savunuyoruz. İYİ Parti, Türk Milliyetçiliğini kendisine bayrak yapmıştır. İYİ Parti, Türkiye’nin birliğinin çimentosu olmuştur. Ve kendisini Türkiye’nin birliğini korumaya bekçi ilan etmiştir. Biz hizmetinize talibiz.


Demirel'in doktoru Aylin Cesur, seçim çalışmalarını sürdürüyor

12 Haziran 2018

Isparta'dan İYİ Parti 1'inci sıra milletvekili adayı olan, 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in manevi kızı olarak bilinen ve 20 yıl boyunca yanından hiç ayrılmayan doktoru Aylin Cesur, seçim çalışmalarını sürdürüyor... Isparta'yı köy köy gezen Cesur, seçmenler ile buluşuyor; partisinin vizyonunu, geleceğe yönelik vaatlerini anlatıyor ve onlardan destek istiyor...

Çünür, Sarıidris, Madenli...

Isparta'dan İYİ Parti 1'inci sıra milletvekili adayı olan, 9'ncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in 20 yıl boyunca yanından ayrılmayan doktoru Aylin Cesur, seçim çalışmaları kapsamında köy köy dolaşıyor.

En son Madenli'de Ispartalılarla buluşan Cesur, partisinin vizyonunu ve gelecekten beklentilerini anlattı.

15 Temmuz darbe girişiminin, milletin ve devletin birlikte hareket etmesi ile geride bırakıldığını vurgulayan Dr. Cesur, OHAL'in artık kaldırılması gerektiğini savundu.

Konuşmasını, kendisini karşılayan kız çocuğunun elini bırakmadan sürdüren Cesur, konuşmasının sonunda Ispartalılardan destek istedi.