İYİ Parti Isparta Milletvekili Adayı Dr. Aylin Cesur Eğirdir'de seçmenle buluştu

06 Haziran 2018

İYİ Parti Isparta Milletvekili Adayı Dr. Aylin Cesur, Eğirdir'de seçim çalışmaları çerçevesinde gazetemizi ziyaret etti.

İYİ Parti Isparta Milletvekili Adayı Dr. Aylin Cesur Eğirdir'de seçmenle buluştu

- "Babamın evine ziyarete gelmiş gibiyim."

- "Zengin kaynakların fakir bekçileri olduk."

- " Basın özgürdür bugün ama 2 bacağından da tutulmuştur."

- "Eğirdir Gölünü korumak lazım."


Daha İYİ bir Isparta Daha İYİ bir Türkiye

05 Haziran 2018

İYİ Parti Isparta Milletvekili Adayı Aylin Cesur, “Daha iyi bir Türkiye, daha iyi bir Isparta için yola çıktık. Huzur, güven, dirlik, düzenlik içinde olan bir Türkiye ve Isparta ideali için kollarımızı sıvadık” dedi. 

İYİ Parti Isparta Milletvekili Adayı Aylin Cesur, Demokrat Gazetesi’ni ziyaret etti. Seçim kampanyası ve çalışmaları hakkında bilgiler veren Cesur, “Demokrat Gazetesi, Isparta’nın 70 yıllık hafızası. Sorumlu ve objektif yayıncılık anlayışınızı ilgi ve taktirle karşılıyoruz” dedi. 

Meral Akşener’in liderliğini yaptığı İYİ Parti Isparta Milletvekili Adayı Aylin Cesur, dün Demokrat Gazetesi’ni ziyaret ederek, seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Isparta’nın sorunları hakkında gazete personeli ile görüş alış verişinde bulundu. 


Derdini Anlat Isparta

05 Haziran 2018

İYİ Parti Isparta Milletvekili Adayı Dr. Aylin Cesur, seçim çalışmaları kapsamında her platformda Isparta'nın ve Ispartalı'nın derdini dinliyor.

Yoğun bir tempo ile çalışan Cesur, İl merkezi, ilçeler, beldeler, köyler ve mahallelerde düzenlediği programlarla hem sorunları dinliyor, hem de çözüm önerilerini anlatıyor. Dr. Cesur, karşılaştığı ilgiden ise bir hayli memnun.

Bire bir yaptığı çalışmaların yanı sıra çağın iletişim aracı olan internet üzerinden de etkili bir çalışma yürüten Dr. Aylin Cesur, kurduğu "Derdini Anlat Isparta" internet sitesi ile de hemşerileriyle dertleşiyor.


AYLİN CESUR ÇÜNÜR’DE

05 Haziran 2018

Seçim çalışmalarını sürdüren İyi Parti Milletvekili Adayları Aylin Cesur ve Levent Başyiğit,Çünür Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Tek tek vatandaşlarla ilgilenme fırsatı bulan milletvekili adayları daha sonra mahalle kahvehanesinde Isparta için seçim vaatlerini açıkladılar.


Aylin Cesur Yalvaç'ta Her Kesimin Umudu Oldu

05 Haziran 2018

Isparta İyi Parti 1. Sıra Milletvekili adayı Aylin Cesur yalvaç'taydı.

Cesur Yalvaç halkıyla her kesimden insanla birebir kucaklaştı.Kasaba'dan, Köylere,Merkez'den mahallelere her kesimden vatandaşın derdini dinleyen Aylin Cesur'a  Yalvaç halkı "Bizden biri" dedi.

Pazar esnafı "EVİ KADINLAR TEMİZLİYOR, MECLİSİDE KADINLAR TEMİZLESİN" diye haykırdılar.

Aylin Cesur'un içtenliği Şehirde ağızdan ağıza dolaşmaya devam ediyor.

Yalvaç halkı Cesur'la birlikte duygusal anlar yaşadı.


Cesur: “ Memleket Fırın Olmuş Yanıyor”

04 Haziran 2018

Yalvaç’ ziyaret eden İYİ parti milletvekili adayı Dr. Aylin Cesur: “bir zamanlar onüç belediyesi olan Yalvaç bir belediyeye düşürülerek ilçeler bazında beşinci sıraya indirildi” dedi. 

İYİ parti milletvekili adayı ve kurucu başkanı Mustafa Şimşek ve Dr. Aylin Cesur kendisini  Sücüllü’de bekleyen vatandaşlarla kucaklaşarak Sücüllü halkına bir saat süren brifing verdiler. 


İYİ Parti Yalvaç'ta

04 Haziran 2018

İYİ Parti Isparta Milletvekili Adayı Aylin Cesur, Yalvaç’ta vatandaşlarla bir araya geldi. Cesur vatandaşların sorunlarını dinleme imkanı buldu.İYİ Parti'den senget çıkarması

02 Haziran 2018

​​​​​​​İYİ Parti milletvekili Adayları Aylin Cesur ve Mustafa Şimşek, bugün İl Başkanı Mehmet Yılmaz Ertekin ve yönetim kadrosu ile birlikte Senirkent İlçe ziyaretinde bulundular.


Isparta'nın Gelini İyi Parti Vekil Adayı Aylin Cesur, Seçmenlerini Ziyaret Etti

31 Mayıs 2018

24 Haziran 2018 Haziran seçimleri için çalışmalarına hız kesmeden devam eden İyi Parti Vekil Adayı Aylin Cesur, Seçim çalışmaları için vatandaşı yerinde ziyaret ederek onların sıkıntılarını dinledi. 

Benim için " İthal Vekil" diyorlarmış,senelerce Isparta için varını yoğunu ortaya koymuş Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel ile gitmediğimiz köy, çalmadığımız kapı kalmadı. Biliyorsunuz ki halkımız rahmetli Demirel'in vefatından sonra bana Demirel'in Manevi Kızı ünvanını yakıştırdı. Bana "İthal Vekil" diyenler beni güneş sokak sakinlerine sorsunlar, aynı zamanda  Adalet Partisi Kurucularından olan Mustafa Cesur'un geliniyim.

 İYİ Parti'den Aybatılı'ya Ziyaret

30 Mayıs 2018

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimi ve 27. Dönem milletvekili genel seçimi kapsamında seçim çalışmalarına start veren İyi Parti İl Teşkilatı ve milletvekili adayları bugün Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Aybatılı’yı ziyaret etti. Ziyarette 24 Haziran seçimleri ve esnafın sorunları konuşuldu.