Aylin Cesur Kanal32 Gülkentte Bugün programına katıldı.

11 Haziran 2018

İyi Parti Milletvekili Adayı Aylin Cesur, Kanal32 ekranlarında yayınlanan Gülkentte Bugün programının konuğu oldu. 24 Haziran seçimlerini ve seçim çalışmalarını değerlendiren Milletvekili Adayı Aylin Cesur, Isparta için hazırladıkları projeleri de açıkladı.


Kadir Gecesi Helvası

10 Haziran 2018

İYİ Parti Milletvekili Adayı Aylin Cesur, Kadir Gecesi dolayısıyla seçim bürosunda halka helva ikramında bulundu.

 

 


Aylin Cesur Halk Otobüsüne bindi.

09 Haziran 2018

Gece-gündüz demeden çalışan Cesır, bazen ulaşımını halk otobüsü ile yapıyor. Cesur Sanayi'deki seçim çalışmasına gitmek için halk otobüsüne bindi. Cesur otobüse binmişken yolculardan da oy istedi.


Aylin Cesur Sarıidris'te

09 Haziran 2018

Sarıidris Kasabasında seçmenlerle bir araya geldi. Sarıidris Kasabasında yaşayan Küçük Aybüke’yi kucağına alan Cesur, merhum Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’i örnek göstererek, “benimde hayalim her köyden bir Aybüke çıksın ve Türkiye’ye hizmet etsin” dedi.


İsraf Ekonomisine Son Vereceğiz!

08 Haziran 2018

İYİ Parti Milletvekili Adayı Dr. Aylin Cesur, Türkiye’de kaynak sorununun olmadığını kaydederek, “Verdiğimiz her sözü yerine getirebileceğimiz ekonomik kaynakları var ülkemizin. İsraf ekonomisine son vereceğiz ve milletin kaynağını ortaya çıkaracağız” dedi.

İYİ Parti Milletvekili Adayları seçim çalışmaları kapsamında Eğirdir’in Sarıidris Kasabası’nda vatandaşlarla buluştu. Yüzlerce araçlık konvoyla kasabaya adeta çıkarma yapan İYİ Partililer Sarıidris’in ilgisinden oldukça memnundu.

Kasaba Meydanında kahve toplantısı yapan İYİ Parti teşkilatı Sarıidrislilere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. İYİ Parti Eğirdir İlçe Başkanı Özgür Tandoğan, “İYİ Parti olarak Sarıidris’e büyük önem veriyoruz. 


Gözyaşlarına tanık oldum

08 Haziran 2018

İyi Parti Milletvekili Adayı Aylin Cesur. Cesur, Gönen ve Keçiborlu ilçelerinde kurulan halk pazarlarında vatandaş ve esnaflarla bir araya geldi. Cesur, “esnafların gözyaşına tanık oldum” sözleriyle esnafın içerisinde bulunduğu durumunu anlattı.


Sanayinin çırak sorununu çözeceğiz.

08 Haziran 2018

Sanayi esnafını ziyaret eden İyi Parti Isparta milletvekili adayı Dr. Aylin Cesur sanayi esnafımızın sorunlarını çok iyi bildiğini söyleyerek, çözeceğine dair söz verdi.

Dr.Aylin Cesur, Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okullarına yönelik eğitim sistemindeki eksikliklerden kaynaklandığını belirtti. Mevcut sistemde çırak eksikliğinin bir nedeninin bu olduğuna değinen Cesur, İyi partinin eğitim programlarındaki düzenleme  ile bu sorunların aşılacağını belirtti.

Ayrıca Çırakların sigortalarının mevcut sistemde sadece sağlık için olduğunu ve emekliliğe sayılmadığını, bunun düzenlenmesiyle çıraklığın tekrar özendirici hale geleceğini belirtti. Bunun dışında Aylin Cesur ekonomik olarak sıkıntı yaşayan sanayi esnafının en büyük derdinin VERGİ ve SGK borcu olduğunun altını çizdi ve sadece teçhizat alımında vergi indiriminden yararlanıldığını fakat bunun dolar kuru farkından dolayı hiçbir işe yaramadığını belirtti.

Dolar kurundan dolayı ham madde ve yedek parça maliyeti yüksek fiyattan olduğundan dolayı da esnafın kar edemediğini söyledi. İyi parti ekonomi programında esnafımızın bu sorunlarına çare olacak projelerin olduğunu dile getirerek esnafın İyi parti iktidarı ile derin bir nefes alacağının sözünü verdi.


Çocuklara İYİ Gelecek

07 Haziran 2018

İYİ Parti Milletvekili Adayı Aylin Cesur, seçim çalışmaları kapsamında Ayazmana Parkı’nda vatandaşlarla buluştu. Özellikle kadınların yoğun ilgisiyle karşılanan Cesur, “Bir ülkede, anne ve baba, çocuğunun geleceğinden endişe ederse, o ülkede devlet, işini yapmıyor demektir” dedi.

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, seçim kampanyasına yoğun bir şekilde devam ediyor. İlçe, belde, köy ve mahallelerde çalışmalarını sürdüren Cesur, Ayazmana Parkı’nda vatandaşlarla buluştu. Merkez İlçe Başkanı Hasan Büyükçam’ın da katıldığı programda Cesur, vatandaşlarla tek tek tokalaşarak sohbet etti. Mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinleyen Cesur, partisinin çözüm programlarını anlattı.


Isparta İYİ Parti Seçim Bürosu Açıldı

06 Haziran 2018

İYİ Parti seçim sürecinde vatandaşlarla buluşmak dertlerini ve sorunlarını dinlemek ve çözüm önerilerini anlatmak için Aksu Caddesi’nde seçim bürosu açtı. Dualarla açılan seçim bürosunda demokrasinin simgesi ‘seçim sandığı’ da yerini aldı.

İYİ Parti, seçmenleriyle daha özel ve sağlıklı iletişim kurabilmek için Aksu Caddesi’nde seçim bürosu açtı. Dualar eşliğinde açılan seçim bürosunda Demokrasinin simgesi olan seçim sandığının da yer alması dikkat çekti.


Seçim bürosunu açtı

06 Haziran 2018

İyi Parti Milletvekili Adayı Aylin Cesur’un seçim bürosu dualarla açıldı

24 Haziran seçimleri için çalışmalarını sürdüren İyi Parti Milletvekili Adayı Aylin Cesur, Aksu Caddesi üzerinde seçim bürosunu açtı. İl Teşkilatı ve milletvekili adaylarının katıldığı açılışta kurdele kesildi dualar edildi. Açılışta konuşan Milletvekili Adayı Cesur, “Türkiye ve Isparta iyi olacak” dedi.


Dr. Aylin Cesur: YALVAÇ’a FUKARALIK YAKIŞMAZ

06 Haziran 2018

İYİ Parti Milletvekili adayları dün ilçemizde yaptıkları seçim çalışmaları sırasında gazetemizi de ziyaret ederek çalışmaları ve hedefleri konusunda önemli ve iddialı açıklamalar yaptılar.

İYİ Parti Isparta Milletvekili adayları Dr. Aylin Cesur, Mustafa Şimşek, S.Sami Altınkaya ve Dr. Levent Başyiğit, İYİ Parti İlçe Başkanı İlhan Yüksel, il ve ilçe yöneticileri dün öğle saatlerinde gazetemize yaptıkları ziyarette seçim çalışmaları sırasında gördükleri ilgiden oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.

Özellikle yerel basının zor şartlar altında gerçekleri topluma duyurma mücadelesi verdiğini belirten İYİ Parti Isparta Milletvekili Adayı Dr. Aylin Cesur, “Ülkemizde tüm kesimler büyük sıkıntı içinde ancak basının daha da büyük sıkıntı içinde gerçekleri topluma iletme gayreti içerisinde olduğunu biliyoruz” dedi.

Yalvaç sürekli göç vererek kan kaybetmiş…