İYİ Parti'den senget çıkarması

02 Haziran 2018

​​​​​​​İYİ Parti milletvekili Adayları Aylin Cesur ve Mustafa Şimşek, bugün İl Başkanı Mehmet Yılmaz Ertekin ve yönetim kadrosu ile birlikte Senirkent İlçe ziyaretinde bulundular.


Teşekkürler Gelendost!

31 Mayıs 2018

"Gelendost adı gibi dost ve sıcakkanlı bir ilçemiz. İnşallah Miryokefalon Zaferimizin kutlamalarını da Sn. Cumhurbaşkanımız Meral AKŞENER’in katılımlarıyla kutlayacağız"
Aylin Cesur, İYİ Parti seçim beyannamesini açıklamasındaydı.

29 Mayıs 2018

İYİ Parti Ankara'da, 138 sayfalık seçim beyannamesini açıkladı. Beyannameyi açıklamak için kürsüye çıkan Akşener vaatlerini açıklarken "Kamunun bütçesiyle belli bir kesimin borazanlığını yapan TRT'yi satacağız" dedi. Bu sözler salondan büyük alkış aldı. Bir ilkin gerçekleştiği toplantıda  “Milletin beyannamesini millete açıklayacağım” diyen Akşener, protokol koltuklarının vatandaşlara verilmesi talimatını verdi.


"Talihsiz bir Açıklama"

28 Mayıs 2018

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Isparta mitinginde ‘Isparta’ya üniversiteyi kim yaptı? Biz yaptık” açıklaması yaptı. Bu açıklamalara muhalefet kanadından tepkiler sürüyor. 


Aylin Cesur Şarkikaraağaç'ta

28 Mayıs 2018

İyi Parti Isparta Milletvekili Adayları Aylin Cesur, Mustafa Şimşek ve Levent Başyiğit, Şarkikaraağaç’ta idi. Adaylar, İlçe teşkilatının hazırladığı program doğrultusunda esnaf ziyaretinde bulundular.